Rekreace v Loučné pod Klínovcem

Ve spolupráci s naším partnerem firmou „Petr Hlavsa – služby BOZP“ nabízíme exkluzivně pro členy ústavu možnost využití cenově zvýhodněné rekreace v Mountain Apartment Panorama Klinovec v Loučné pod Klínovcem v Krušných horách. Jedná se o novostavbu v blízkosti Skiareálu Klínovec, kde lze pro zimní i letní rekreaci využít plně vybavený třípokojový apartmán se dvěma sociálními zařízeními (sprchové kouty + WC). K dispozici zde je kuchyňský kout s lednicí, sporákem, elektrickou i mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a veškerým potřebným nádobím, dále pračka a sušička. Samozřejmostí je spolehlivé Wi-Fi připojení k internetu. Kola a lyže lze pohodlně odložit v lyžárně, automobil možno parkovat v privátní garáži nebo přímo před domem.

Jedná se o velmi žádanou lokalitu v blízkostí největšího lyžařského střediska Krušných hor na úpatí Klínovce, které je vzdálené pouhých 750 metrů. Společně se Skiareálem Boží Dar a německým Fichtelbergem je zde k dispozici více jak 47 km sjezdovek v rámci nového InterSkiregionu Fichtelberg – Klínovec. Lokalita láká nejen k zimním radovánkám, ale také k celoročním horským túrám či k cyklistickým výletům po blízkém okolí.

Cena pronájmu

Ceník platný k 1. 9. 2021. Změna sazeb ceníku vyhrazena.

Cena za noc (za celý apartmán)
Zimní sezóna: 4 500,- Kč
Letní sezóna: 2 500,- Kč
Mimo sezónu: 2 200,- Kč
Cena za víkend (za celý apartmán)
Zimní sezóna: 9 000,- Kč
Letní sezóna: 5 000,- Kč
Mimo sezónu: 4 400,- Kč

Poznámka:

Letní sezóna: 26.6. – 5.9.

Zimní sezóna: 1.12. – 31.3.

Pronajímá se vždy celý apartmán.

Minimální délka pronájmu jsou 2 noci.

Bližší informace, mapa s přesnou polohou, aktuální ceník a možnost rezervace termínu ubytování naleznete zde

Členové ZÚBOZ a ČAPR mají nárok na slevu ve výši 15 %! Slevový voucher lze na vyžádání získat u Petra Hlavsy (tel. +420 603 586 057; e-mail ).